Gama produktów Tilcor dostępnych w Polsce obejmuje 5 profili: Bond, Classic, Tudor, Shake i Royal. Tilcor stosuje w procesie produkcji dachówek ponad 15 procedur kontrolnych.
Oferujemy stalowe dachy marki Ruukki oraz Plannja. Dachy Ruukki: łatwy zakup, łatwy montaż oraz łatwe użytkowanie. Gwarancja 30, 40 i 50lat.
Rozwiązania systemowe Delta w zakresie dachów spadzistych –  zarówno w budynkach nowych jak i w budynkach poddawanych renowacji.
Okna dachowe VELUX zapewniają światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat. Oferujemy wiele typów okien firmy VELUX.

Classic - Ruukki 40

Unikalny styl dachu Classic


Classic™, z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

Zaawansowana technologia łączenia gwarantuje, że dach może być szybko i łatwo położony bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Pokrycie dachowe Classic to także doskonały wybór dla dachów o małym kącie nachylenia.

Blacha na rąbek stojący Classic, w klasie jakości Ruukki 40, objęta jest 40-letnią gwarancją techniczną oraz 15-letnią gwarancją estetyczną.

SPECYFIKACJA CLASSIC - RUUKKI:

KOD: SR35-475D
WYSOKOŚĆ EFEKTYWNA: 475 mm
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA: 505 mm

DŁUGOŚĆ MINIMALNA: 800 mm
DŁUGOŚĆ MAKSYMALNA: 10 000 mm
WYSOKOŚĆ RĄBKA: 32 mm
MINIMALNY SPADEK DACHU: 8 stopni

JEDNOSTKA SPRZEDAŻY: m2


 

classic

POWŁOKI I KOLORY CLASSIC RUUKKI


Purex™ to powłoka o delikatnej fakturze i eleganckim matowym wykończeniu, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych trendach w zakresie zewnętrznego wykończenia dachów. Wyroby z powłoką Purex wybierane są przez klientów oczekujących w jednym produkcie nowoczesnego wzornictwa, trwałości i korzystnego stosunku jakości do ceny.  

Produkty z powłoką Purex objęte są 40-letnią gwarancją techniczną oraz 15-letnią gwarancją estetyczną.
classic_kolory